Čáry máry

Zcela jistě však není jediným, kdo něco podobného dokázal. Jeho předchůdce Houdini (vlastními jménem Erik Weisz) jistě dokázal totéž, tedy co se týče bavení lidí, jen jeho technika pracovala jinak než v současné době.

Kdopak by nechtěl dokázat co oni, že ano. Asi již víte, o jaké profesi je řeč a pokud ještě ne, dáme třetí postavu k nápovědě. Je to Raymond Joseph Teller. Také on je vlastně v podstatě komikem, scénáristou a režisérem svých vystoupení. Což vlastně je skoro každý, kdo dělá tohle povolání.

Jistě jste uhodli že citovaná profese je kouzelník.

Tři jména jsem vybral jen namátkou, nelze o nich tvrdit ani to ani ono. Jen to, že byli či jsou slavní. Je jich samozřejmě o mnohem více než trojice mnou namátkou vybraná. A nejsou sami, protože i u nás máme skvělé kouzelníky.

Pohádkový kouzelník

Tito však nemusí vystupovat jen před naditými sály, nebo před davy lidí. Naprosto klidně mohou vystoupit i u vás na zahradě. Že je to nemožné? Myslíte? Zkuste si kliknout na ono modré slovo a jako kouzlem se ocitnete na webu, kde si můžete vystoupení kouzelníka domluvit klidně třeba u vás v ložnici.

Kouzelník Martin vám vždy vyhoví, bude-li mít volný termín a uvidíte, že bude o zábavu postaráno.

Pořádáte nějakou domácí oslavu? Narozeniny, výročí nebo cokoli jiného? Neváhejte objednat kouzelníka. Nic k tomu nepotřebujete, všechno si přiveze sám. A dokáže opravdu věci, nad kterými zůstává rozum stát. Někdy i na delší dobu. Ne, nenáviděného šéfa nebo zlou tchyni vám neodčaruje, na to musíte jinam. Ale pobaví je tak, že třeba změní svoje chování a stanou se vašimi oblíbenci.

Kouzelník umí pobavit jakékoli publikum, je jedno zda dětské, či pouze dospělé osoby. Je však dobré mu to při objednávce sdělit, ostatně se vás stejně bude ptát.

Kouzelnické vystoupení

Nuže, máte objednáno? Tak se připravte na divokou jízdu plnou triků, magie, kouzel a nečekaných zvratů.