Doplněk, který je stále IN!

Hodinky jako takové jsou pro někoho čistě praktickou záležitostí, ale je dobré je právě vnímat jako doplněk vašeho modelu. Měly by řádně doplnit váš model a dotvářet tím tak vaší osobnost, až k úplné dokonalosti. Nelze samozřejmě zapomenout na vhodný oděv, boty, kabelku, šperky a správně dotvořené vlasy a líčení.
smart hodinky
Jak vybrat správné hodinky?
Pokud už budete investovat do hodinek, měly byste jejich výběru věnovat opravdu nějaký ten čas a vybrat vždy takové, které vás budou bavit nejen pár dní, ale budou vás bavit třeba celý život. Můžete samozřejmě vybrat trendy hodiny za pár korun, ale opravdu kvalitní hodinky by měly být takové, do kterých investujete, budou krásné, nadčasové, praktické a vhodné ke všemu, co je ve vašem šatníku. Máte-li možnost, samozřejmě pořiďte hodinky ke každému stylu oblékání, který máte.
Důležité je samozřejmě mít hodiny vhodné na běžné denní celoroční nošení, ale také, pokud si můžete dovolit zakoupit hodinek více, mít hodinky na večerní události.
pruhované šaty
Jaké se líbí vám?
Měli byste si vždy vybrat hodinky nejprve podle toho, které se líbí vám. To znamená, že pokud si hodinky vybíráte, měli byste si nejprve sednout například k internetu a různým katalogům a sepsat si, jaké se vám líbí:
·         ciferníky
·         kameny
·         pásky
·         pouzdra
Jakmile máte v tomto jasno, můžete začít vážně hledat vhodné hodinky podle vás.
Určitě nezapomeňte, jak bylo uvedeno, na kvalitu hodinek. Do takového doplňku není nevhodné investovat i několik tisíc korun. Pokud necháme stranou nadsázku, že by vám měly vydržet celý život, určitě si jednou za pět let můžete pořídit nové hodinky, které budou odpovídat aktuálním trendům nejen v hodinkách, ale i v módě a samozřejmě budou podtrhovat i vaši osobnost v daném období.
Současné trendy plastových, kovových, velkých či velmi barevných hodinek nabízí opravdu širokou možnost při výběru.
Máte-li pocit, že hodinky za několik tisíc nejsou pro vás, určitě si vyberete pro začátek hodinky, které nebudou drahé, ale budou trendy. A pak se můžete rozhodnout, jak se vám nosí a zda půjdete do něčeho tradičnějšího a dražšího a nebo zůstanete u trendy hodinek.
ručičkové hodinky
V neposlední řadě je potřeba také zvažovat moderní hodinky poslední doby, tak zvané chytré hodinky, které můžete spojit s mobilem a tak si ulehčit běžný život. Tyto hodinky zpravidla jsou opravdu i vzhledem sportovní a tak je potřeba si uvědomit, že ne ke všemu se hodí!
 

This entry was posted in Nezařazené and tagged . Bookmark the permalink.