Svět financí nás už dávno pohltil. Možná si myslíte, že tomu tak není, ale neplatíte každý den něco penězi? Nebo minimálně jednou za měsíc? Kolem financí se točí celý svět a také celý náš život, i když si to nechceme připustit. Na financích jsme závislí, protože kdybychom nebyli, tak můžeme žít zrovna v pralese a ne v civilizovaném světě. Půjčky a úvěry se poskytují neustále a to buďto lidem, formou spotřebitelského úvěru nebo podnikatelům formou podnikatelského úvěru.

peníze v ruc

Nyní se budeme bavit o podnikatelských úvěrech. Ty najdete v nebankovním sektoru pod názvy hypotéka bez registru nebo také hypotéka bez doložení příjmů. Proč zrovna tyto názvy? A proč zrovna nebankovní společnosti? Banky jistě všichni znáte, ale nebankovní společnosti taktéž poskytují půjčky a úvěry. Jednoduché půjčky na pár tisíc, kdy neručíte žádnou nemovitostí a peníze můžete využít jakýmkoliv způsobem, můžete získat až několik stovek tisíc. Nebo formou hypotéky, kdy ručíte nemovitostí, dáte ji takzvaně do zástavy a vyplatí se vám až 70% z její hodnoty.

Podnikatelské úvěry, u kterých se ručí nemovitostí, v případě nebankovních společností se nazývají americká hypotéka bez registru, hypotéka bez registru nebo bez doložení příjmu. Co to znamená? Jedná se o výrazy, které jsou spojené s vlastnostmi daných produktů, což znamená, že bez registru značí, že se nekontrolují záznamy v registrech dlužníků. Pokud máte záznam, tak nemusíte panikařit. Záznamy se sice kontrolují, ale právě nebankovní společnosti je tolerují, takže i přes záznam úvěr můžete získat.

podnikání podání ruky

U nebankovních úvěrů nevadí ani nízké daňové přiznání podnikatelů, takže nevadí ani nízké příjmy. Stačí, pokud klient prokáže, že dokáže splácet a vlastní patřičnou nemovitost, kterou může dát do zástavy, když se jedná o hypotéku.

Doba splatnosti může být nastavená až na 30 let. Nízká úroková sazba je vždy samozřejmostí, v této oblasti nebankovní společnosti už delší dobu konkurují bankám.

 

Next Post

Betonové ploty mohou být postaveny i s dřevěnými latěmi

Pá Říj 23 , 2020
Oplocování pozemků k lidskému životu patří již po staletí a ani dnes není ničím výjimečným. V zásadě se liší dvěma způsoby realizace – buď jde o řešení, […]

You May Like