Tutorialy

Youtube lidé používají k tomu, aby se nějakým způsobem prezentovali. Mladí lidé často natáčí takzvané vlogy. Říká se jim vlogeři, ale častěji také youtubeři. Jedná se o velmi populární komunity. Někteří youtubeři a to především ti zahraniční, jsou velmi úspěšní a natáčení videí se jim nestalo jen koníčkem, ale také výhodným zdrojem příjmů, díky reklamám. Nicméně na internetu najdete i docela jiný typ videí. Máme na mysli tutoriály.
youtube multimédia
Potřebujete se zdokonalit v excelu, protože s tabulkami prostě tak nějak vydatně bojujete? Potřebujete se naučit zpracovávat video ve speciálním programu a je Vám více než jasné, že se s tím nedokážete porvat? Nebo naopak se potřebujete naučit upravovat fotografie? Nebo potřebujete zjistit něco z oblasti programování? Jedno víte jistě. Když se chcete něco dozvědět, otevřete si youtube a hledáte odborné tutoriály. Jedná se o nenahraditelnou pomůcku pro všechny, kteří se potřebují něco naučit.
 

Návody krok po kroku jsou neocenitelné

Tutoriály neboli návody v duchu krok po kroku se samozřejmě nevztahují jen na odborné IT záležitosti. Na své si přijdou i lidé kreativní. Muži najdou určitě množství kutilských rad, ženy se zase dozví hodně o tvoření.
Pokud sami oplýváte nějakou zvláštní dovedností, můžete taktéž natáčet nějaké tutoriály. Je to o solidárním sdílení dovedností, s nimiž se podělíte a které mohou někomu prospět či pomoci. Je to samozřejmě také o překonání určitého studu jít s kůží na trh. Naštěstí internet nabízí vysokou míru anonymity.
youtube
Samozřejmě tutoriály ovšem nenajdete jen na Youtube, ale také na různých tematických webových stránkách. Například co se týče úpravy fotografií, tutoriály najdete na stránkách zabývající se počítačovou grafikou. Proto je dobré zajímat se o tematické weby, kde najdete vše potřebné na téma, které je Vám blízké a nějakým způsobem Vás zajímá.

This entry was posted in Nezařazené and tagged . Bookmark the permalink.