Hledáte investici?


Vzhledem k tomu že neustále všechno zdražuje a roste inflace, chtějí lidé ochránit svoje peníze před znehodnocováním. Většina lidí sice na kontě nemá miliony, které by mohli investovat například do akcií nebo nemovitostí po celém světě, ale mnozí z nich mají alespoň slušný základ k tomu, aby si nějakou nemovitost koupit mohli. Mnoho lidí si nemovitosti jako investice kupuje i za cenu toho, že by si museli na část nemovitosti vzít hypotéku. Pokud ale máte solidní základ, hypotéky není třeba se bát. Právě investice do nemovitostí jsou stále populárnější.

pláž moře

Mnozí lidé si na nich vybudovali celkem velké bohatsví, protože nemovitosti pronajímají a z utržených peněz potom financují další a další hypotéky. Lidé budou potřebovat bydlet vždycky, a tak se většina bytů či domů vždycky pronajme. A pokud si koupíte nějakou exkluzivní nemovitost, máte výdělek zaručen.Když už uvažujete nad investováním do nemovitostí, zkuste zvážit prodej apartmánů – Chorvatsko najadranu.cz je ideální země, kde byste si mohli nějaký moderní apartmán u moře koupit. Proč právě tady? Protože sem míří každý rok stovky tisíc turistů, kteří zde hledají ubytování. A když zde budete mít svůj apartmán, můžete ho jednoduše nabídnout zájemcům k pronájmu.

město dubrovnik

Proč s námi spolupracovat?
Jsme realitní kancelář, která prodává nově vystavěné apartmány kousek od pláže. Na kontě máme tisíce provedených prodejů a podařilo se nám zde vybudovat poměrně širokou komunitu Čechů, kteří sem jezdí pravidelně. Chorvatsko známe velice dobře a protože pocházíme z Čech, nebudete mít problém se s námi domluvit. Doporučíme vám krásná místa pro výlety, pomůžeme vám se zde zorientovat a zajistíme vám 100% servis. Mít svůj apartmán u moře je ideální, protože pokud ho zrovna nebudete nikomu pronajímat, můžete zde dovolenou strávit přímo vy sami. Apartmány ale rychle ubývají, proto si pospěšte.