Nízké daňové přiznání není překážkou

Každý z nás se může dostat do nelehké životní situace, ve které bude potřebovat finanční výpomoc. Může se ale stát, že banka tuto vaši složitou situaci nebude chtít pochopit a půjčku vám jednoduše odmítne poskytnout.
peníze v balíčkách

· V tom případě máte šanci ještě u nebankovních poskytovatelů hypoték.

Jedním z produktů je známá americká hypotéka bez dokládání příjmů.

Co se vlastně pod tímto pojmem skrývá?

Platí tato nabídka pro všechny žadatele?

Tento finanční produkt je určen pro podnikatele a jeho výhodou je tolerance nízkých daňových přiznání. Kromě toho se vůbec nezkoumají registry dlužníků, které jsou u bank také většinou velice problematické. Veškeré tyto podmínky ale neplatí tak docela u úvěrů spotřebitelských. Tam jsou nastavena trochu jiná pravidla.
prasátko dolar

Záznamy v registrech se nezkoumají

Velkou výhodou u americké hypotéky bez dokládání příjmů, která je určená pro podnikatele, je splatnost až třicet let a také nízká úroková sazba. Jestliže má žadatel pouze drobný záznam v registru (nebo v ideálním případě žádný), pak dosáhne na úrokovou sazbu už od tří procent. Pakliže je jeho záznam závažnějšího charakteru, pak mu bude nabídnuta sazba od 6,9 procent. Budoucí klient také může tuto podmínku tak trochu obejít. Pokud má zmíněné záznamy, může přibrat spolužadatele, který je na tom v tomto ohledu o poznání lépe. Pak do úvěru dočasně vstoupí jako spoludlužník a tím je záležitost vyřešena. Spolužadatelem může být v podstatě kdokoliv. Někdo z rodiny nebo jen známý či kolega ze zaměstnání.

· Zažádat si o úvěr je velice snadné.

· Stačí vyplnit online formulář a pak už jen počkat na kontakt, který vám vše potřebné vysvětlí.

U spotřebitelských úvěrů platí podobné úrokové sazby i podmínky. Posuzování výše příjmu je tu ale o něco přísnější. Nemusíte se ale obávat odmítnutí pomoci. Pokud to bude jen trochu možné, neodejdete nevyslyšeni.