Mobilní dům připravený k bydlení

Moderní, luxusní a levné bydlení s nízkými měsíčními náklady a také nízkou pořizovací cenou. Přitom vlastní dům se soukromím, to je krásná vize bydlení, nemyslíte? Líbí se vám moderní barvy? Šedá v kombinaci s bílou?

Přesně takový je Lavaro House D Nr.52 https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/lavaro-house-d-nr-52-550/.

stěhování

Útulně zařízený objekt, který uvnitř vypadá velice moderně. Interiér je přizpůsoben moderním barvám, šedé a bílé. Nadčasové, klasické i luxusní. Nejenom interiér, ale i prostor samotný je vhodně uzpůsoben. Najdete zde obývací pokoj v jedné části domu, na něj navazuje kuchyně, velice moderní a krásná, následuje chodba, která se rozděluje do jednoho pokoje (ideální pro jednoho), a do ložnice (ideální pro pár). Z pokoje si můžete vytvořit také pracovnu, pokud jste pár bez dětí, nebo šatnu, či jej využívat jakkoliv jinak, například jako hráčské doupě pro přítele nebo manžela. Pokud máte dítě, pak je tento prostor ideální pro děti. Samostatný pokojíček jistě budou potřebovat. Na závěr zde najdeme také koupelnu se sprchovým koutem, kde se nachází také wc, umyvadlo, skříňka pod umyvadlem, zrcadlo s menší skříňkou a bojler, pod kterým je nachystané připojení na pračku.

dům, květiny

Celý objekt je obložen fasádou, která ladí s jeho interiérem, jedná se o světlejší šedou. Cena do milionu potěší jistě každého z nás. Mezi dalším vybavením najdete moderní skříně v pokojích i postele a dalších doplňky, jako je pohovka v obývacím pokoji, skříňka pod televizi, stolečky u postele a podobně.

48 metrů čtverečních jen a jen pro sebe. V tomto objektu samozřejmě můžete bydlet velice pohodlně i v zimě, stále s nízkými náklady, protože celý objekt je zateplen silnou vrstvou, konkrétně se jedná o 130mm, izolační pěny. V objektu se nachází přímotopy. Vnitřní obložení je řešeno pomocí PVC v bílé barvě, ta krásně prosvětlí všechny místnosti a opticky je zvětší.

V kuchyni se nachází moderní ostrůvek, na druhé straně je lednička, sklokeramická indukční deska, digestoř. LED diody venku i uvnitř. Už se těšíte na váš nový domov?

 

4.5/5 - (2 votes)