Problémy s potencí a jak je řešit

Spousta mužů už někdy zaznamenala problémy s erekcí. Ve většině případů jde o problémy, které se dostavují spolu se zvyšujícím se věkem, avšak tyto problémy mohou postihnout i mladé muže. Kdy a jak je řešit?

Důvody problémů s erekcí

Důvodů, proč mají někteří muži potíže s erekcí, je mnoho. Ačkoliv většinou jde o problémy způsobené vyšším věkem, může za tím stát i cokoliv jiného. Někteří muži mají tyto problémy pouze přechodně, a to třeba v době, kdy berou některé léky, nebo jsou vystaveni nadměrnému stresu. Jindy se jedná o dlouhodobější problémy, a ty je potřeba řešit rázněji, například léky, či v nejvážnějších případech i návštěvou lékaře, protože se může jednat pouze o příznak vážnější choroby.

otevírání zavařovačky

Řešení

Řešení se různí od jedince k jedinci. V případě, že je na vině stres, je rozhodně ideální najít si dostatek času na odpočinek, či si promluvit se specialistou typu psycholog, psychiatr. Pokud problémy způsobují léky, je nejlepší vyčkat, až je doberete, a ve většině případů se tyto problémy vyřeší samy. V případech, kdy se však jedná o čím dál častější potíže, je na čase zpozornět. Nepijete moc alkoholu? Neberete drogy? Nekouříte? Pokud ano, je na čase s těmito škodlivinami skoncovat, jelikož by mohly poškodit i jiné oblasti vašeho života. V případě, že to není tímto, můžete vyzkoušet některé léčivé přípravky. Viagra je však pouze na předpis, a pro mnoho mužů je příliš potupné jít si ji vyzvednout do lékárny. Kde sehnat viagru anonymně? Těžko říct. Avšak existují i přírodní léčiva, která lze objednat z internetu, bez potřeby předpisu od lékaře, a tedy anonymně. Mezi ně patří například Erectmax, který je dostupný, a účinný.

muž se svěšenou hlavou

Následky

Brát tyto potíže na lehkou váhu se rozhodně nevyplácí. Proč? Mohou totiž snížit celkovou kvalitu života muže, a to od manželských, či partnerských vztahů, přes sebevědomí, až po moment, kdy nastanou psychické potíže.