Moderní rezervační online systém není jenom pro fitness centra

Dnešní doba je dobou digitální, elektronickou a online. Je to zkrátka fakt a vývoj, se kterým nikdo z nás nic neudělá. Objevíme-li však výhody automatizace a propojení v rámci příslušné softwarové aplikace či programu, náš život se o mnoho zjednoduší. A my se tak budeme moci soustředit na to opravdu důležité, co nás baví nebo je naším profesionálním záměrem.

Jedním z takových digitálních zázraků automatizace je rezervační systém. Online softwarový nástroj, který výraznou měrou přispěje k naší digitalizaci a umožní nám věnovat se primárním činnostem namísto protivné administrativy a rutinní činnosti.

Papírový diář

Pro koho je rezervační systém určen?

Systém je určen pro široké spektrum profesionálů i začínajících hobby podnikatelů, jež nabízejí zejména služby, lekce, kurzy nebo pronajímají různá sportoviště. Systém je vždy upraven na míru tak, aby nejen vyhovoval vašim potřebám, ale korespondoval také se značkou a stylem vašeho podnikání.

Úplným základem je rezervace klientů na sportovní lekce, fitness akce, herny či pronájem sálů na různých sportovištích.

Velkou přidanou hodnotou jsou další pokročilé funkce a možnosti propojení.

Vytvoření vlastních voucherů, slevových akcí, propojení s bankovním systémem, EET či vašimi multimediálními kanály (FB, video lekce aj.) jsou jen malým výčtem dalších možností. Za zmínku také stojí automatická digitální evidence členství, permanentek, hlídání narozenin nebo automatické zasílání SMS zpráv.

Online meet

Vyjmenovat všechny vývojářské možnosti individuálně připraveného systému rezervací by bylo jistě na velmi dlouhý večer. Zejména proto je rozumné, svěřit se do péče skutečných odborníků, kteří kvalifikovaně posoudí vaše požadavky, poradí nejvhodnější variantu a celý rezervační systém vytvoří vč. zprovoznění a následné péče.

Čím více času a koncentrace budete mít na svá sportoviště, herny, lekce jógy nebo cizího jazyka, tím lepší bude profesionální kvalita. Bez nekonečných hodin s nudnou administrativou se jistě obejdete s lehkým srdcem. A spokojení klienti vás nemusí nahánět při jakékoliv změně či dotazu.