Originální dárek pro muž i ženy

Hodinky jsou opravdu skvělý dárek. Jsou praktické, informaci o čase s nimi máte vždy po ruce, jsou krásným módním doplňkem a také mohou být hodinky skvělou památkou na člověka, který nám je daroval. Společnost Robswood vyrábí nádherné designové dřevěné hodinky. Tyto hodinky se stanou opravdu nádherným designovým doplňkem, který je vyroben ručně. Samozřejmě z prvotřídních materiálů.

Dřevo

Naše společnost vám také nabízí možnost vytvořit si hodinky přesně podle svého vkusu. Podle vlastního přání si můžete zvolit, zda chcete kožený nebo dřevěný řemínek, můžete si přidat také takzvanou datumovku a vybrat si velikost hodinek. Předpokládaná doba výroby je zhruba šest týdnů a Vaši objednávku Vám dopravíme zcela zdarma. Záruka na hodinky je samozřejmě dva roky. Materiál hodinek je dřevo dle vašeho výběru a strojek je značky Quartz. Tento strojek vyniká opravdu vysokou kvalitou. Ciferník hodinek je pokryt minerálním sklíčkem a k hodinkám si můžete vybrat, jak již bylo zmíněno, řemínek z pravé kůže nebo řemínek dřevěný. Pro povrchovou úpravu hodinek byl zvolen tungový olej a karnaubský vosk.

Hodinky

Součástí balení, které vám přijde, jsou hodinky, papírová krabička, vosk pro údržbu, který udrží Vaše hodinky co nejdéle v prvotřídní vzhledově kvalitě, informační letáček, ve kterém se dozvíte, jak o hodinky pečovat, z jakého materiálu jsou vyrobeny a mnoho dalších informací. Dále kartička s výrobním číslem a průvodní dopis. Celé balení je tak velmi elegantní a luxusní.

A jak vlastně takové hodinky získat? Po zakoupení Vás kontaktujeme a vybereme všechny potřebné materiály a komponenty, doladíme vzhledové detaily, popřípadě nápisy, nebo data. Potom už jen vytvoříme návrh ciferníku i zad hodinek. Až vše navrhneme do posledního detailu a vy nám to schválíte, můžeme dát hodinky do výroby a zhruba do 6 týdnů je máte doma. Vytvořte si svoje Robswood hodinky a zajisté nebudete litovat.