Malé velké parádnice

Pamatuj si na doby, když jsem byla malé dítě. Jako malé dítě mi to bylo asi jedno, co jsem měla za módu na sobě. A potom, ale jak jsem rostla a byla jsem ve školce, tak mně začala móda docela zajímat. Ovšem ale ne tak, jak si myslíte, že by mě zajímala na vysoké úrovni. To určitě ne, protože začínala jsem mít zájem o to, co nosí moje maminka. Takže je logické, že jsem dělala asi to, co dělalo opravdu hodně holčiček. Moc ráda jsem lezla mamince do šatníku. A opravdu to bylo prima, protože našla jsem tam tolik úžasných oblečení, o kterých jsem ani nevěděla, že existují.

Mám ráda módní doplňky.

V dnešní době je to úplně normální. Nebo vy už neznáte malé holčičky, které lezou do maminčiny skříně? Já tedy ano, třeba například moje neteř. Moje neteř má pět let. A musím říct, že je to opravdu velká parádnice. Ona má opravdu ráda, když může své mamince vlez do skříně a oblékat si tam šaty. Taky se jednou díky této módě stala nehoda. Moje neteř si půjčila své maminky boty na vysokém podpatku.

Holčičky se rády parádí

A samozřejmě udělala dva tři kroky a potom spadla. Narazila si úplně bradu, že jí museli na pohotovosti sešívat. Takže není móda jako móda. A někdy se jedná o módu, jako dětskou hru. Jsou ale taky spolky, kde se ženy scházejí právě kvůli módě. Já jsem tam dvakrát na takovém spolku byla. A musím říct, že je to opravdu perfektní a mě by to bavilo. Jenomže takový módní spolek je daleko od mého domu, takže se mi tam jízda nevyplatila, ale módní trendy opravdu moc ráda sleduji a sledovat budu. Móda je asi můj velký koníček, protože taky sleduji a kupuji skoro všechny módní časopisy, které jsou na našem trhu. A vy sledujete módu hodně nebo spíše jenom občas? myslím, že asi každá žena nějak koketuje s módou, ať už méně nebo více. Vše ale záleží na našich preferencích. Já ale módu budu mít ráda vždycky, protože je to moje vášeň.