Skleněné zábradlí

Zábradlí je věc, bez které by se neobešlo mnoho věcí, jako jsou schody, balkóny a terasy. Pokud zábradlí nemáte, nebo se ho chystáte vyměnit, tak si dobře rozmyslete, jaký materiál zvolíte. Vždy je dobré zvážit, co od zábradlí požadujete a co chcete, aby zábradlí plnilo za úlohu. Největším trendem je v dnešní době zábradlí skleněné a také zábradlí nerezové.

skleněné zábradlí

Skleněné zábradlí se hodí jak do vnitřních, tak do venkovních prostorů a dokonale všude zapadne. Sklo je dokonalé, že se dá kombinovat s jiným materiálem a to se dřevem, nebo s nerezovou ocelí. Při tomto výběru musíte myslet na to, že dřevo je spíše do vnitřních prostorů a to díky ošetřování, které byste museli venku dělat. Povětrnostní vlivy by ho neustále ovlivňovali a dřevo by bez ošetření dlouho nevydrželo. Opak je poté nerez, která je přímo určená na to, aby na ní pršelo. Nikdy nedojde k rezy a zábradlí Vám vydrží dlouhé roky. Navíc, pokud skombinujete sklo a nerez, tak Vám vznikne nádherné dílo, které jen tak někde neuvidíte. Jejich údržba je také velice jednoduchá a stačí sklo, či nerez otřít mokrým hadrem.

skleněné zábradlí

Firma kmkdesing však nevyrábí pouze skleněné zábradlí, ale také se zabývá schodištěm a kompletní zámečnickou výrobou. Není proto problém se na firmu obrátit s čímkoliv, co se týká železa. Navíc si u nich můžete vybrat vkusné stříšky, které se dokonale hodí nad vchodové dveře, nebo nad balkón, aby Vám na něho nezatékalo. Samozřejmostí je také zábradlí nerezové, balkónové, či francouzské. Mezi další výrobky pak patří zástěny a dveře, kterou jsou ideální do kanceláří. Na jejich webových stránkách se můžete podívat na všechny výrobky, které firma vyrábí. Fotografie, jsou navíc rovnou z instalace u zákazníka a můžete si tak udělat obrázek o tom, jak by vypadl výrobek u Vás.

Pokud tedy nemáte zábradlí a nebo chcete pouze něco udělat ze železa, tak se neváhejte na tuto firmu obrátit.