Podzimní líčení

Podzim hýří barvami, jako jsou hnědá, zelená, žlutá, oranžová a červená. Všechny tyto barvy se v přírodě na podzim vyskytují spíše v tmavším odstínu. Z těchto tmavších barev, lze vytvořit líčení vhodné do práce, do kavárny, na vycházku s přáteli nebo partnerem, ale i na poslední diskotéku, kde se rozloučíte s létem.

V podzimním líčení si najde zalíbení každá žena. Můžete využít kombinaci jemného líčení, jako je například hnědočerná či hnědá řasenka, světle hnědé kouřové stíny a tužku na oči v barvě khaki. Zalíbení si zde najdou ale i ženy, které preferují odvážnější styl líčení, jako je například kombinace fialové řasenky se zlatými očními stíny a světle hnědé nebo teple červené rty. Přestože se může zdát podzimní líčení některým ženám, které mají rádi výrazné líčení ponuré, podzimní barvy a jejich kombinace nabízí neuvěřitelné možnosti líčení a experimentování. Pojďme se na nějaké kombinace podívat.

Podzimní líčení 1

Jako první jemnější kombinaci líčení bych začala očními stíny, nejdříve naneseme na víčka bázi pod oční stíny, aby stíny dobře držely. Poté bych využila kombinaci dvou až tří barev. Například světle zlatou, která by přecházela do světlé hnědé a na konci očního víčka bych přidala tmavě hnědou. Po aplikaci očních stínů bych nanesla řasenku a tmavě hnědou tužku na spodní linku očí. Rty bych nechala přirozené a nanesla bych pouze ochranný jelení lůj.

Podzimní líčení 2

Druhou kombinaci podzimního líčení můžeme udělat trochu odvážnější. Nanesla bych bázi pod oční stíny a poté začala světle oranžovou na začátku očního víčka, ta by přecházela do jemně zlaté, poté bych udělala přechod do světle červené a konec víčka bych nabarvila tmavší červenou. Na rty bych volila tmavě červenou rtěnku, nebo hnědou.

U obou těchto variant nesmíme zapomenout na kvalitní fixátor, který celý make up zajistí, aby nám vydržel po celý den.