Hliníková a skleněná zábradlí

Schodišťové zábradlí plní nejenom funkci okrasnou, ale především bezpečnostní. Především je velice důležité, aby bylo schodišťové zábradlí vhodné pro dané schodiště, aby ladilo do interiéru, nebo exteriéru bydlení. Svým tvarem, typem a materiálem zajištuje schodišťové zábradlí stabilitu a bezpečnost všech členů rodiny a blízkých. Z materiálů zábradlí jsou nejpoužívanější především dřevo, hliníkové slitiny, ale i sklo. Všechny tyto materiály jsou zárukou pevnosti, praktičnosti, trvanlivosti, odolnosti, ale současně i nadčasové elegance. Tato schodišťová zábradlí se svým atraktivním vzhledem a odolností proti poškození hodí jak do interiérových prostor, tak i do exteriérů.

Schodiště

Budou se skvěle vyjímat nejenom v prostorách obytných domů, ale i v interiérech všech restaurací a v kancelářských budovách. Jako bonus https://www.mesec.cz/clanky/zvazujete-stavebni-sporeni-vime-kde-dostanete-bonus/ je, že všechna tato schodišťová zábradlí jsou téměř bezúdržbová. Jedním z nejoblíbenějších materiálů pro schodišťová zábradlí se v současné době stali hliníkově slitiny. Hliník si každého uživatele podmaní svým lesklým vzhledem, kvalitou a atraktivní pořizovací cenou. S tímto hliníkovým schodišťovým zábradlím získáte záruku bezpečnosti, odolnosti, atraktivity a vysoké kvality. Svými přednostmi je hliníkové schodišťové zábradlí vhodný jak do interiéru, tak do venkovních prostor.

Zábradlí

Hliníková zábradlí se budou skvěle vyjímat nejen v prostorech rodinných domů, ale i na administrativních budovách, terasách a balkónech. Zrovna tak montáž hliníkových schodišťových zábradlí je velice jednoduchá a rychlá a jejich údržba je velice nekomplikovaná. Velice zajímavými a vzhledově atraktivními jsou bezesporu také schodišťová zábradlí skleněná. Tato celoskleněná zábradlí tvoří velice výrazný a nadčasový designový prvek, jelikož propouštějí velice mnoho světla a tím zachovávají i schodiště lépe osvětlené.