I s malým kufrem se dají podniknout velké věci

Ženy a balení na dovolenou je tak trochu téma samo o sobě. Zatímco muži se dokáží sbalit během pěti minut a ještě u toho jedním okem sledovat fotbal, ženy se připravují, byť na krátkou dovolenou, týdny dopředu. To že nakonec mužské i ženské pokolení půlku věcí zapomenou stejně doma, je už ale vedlejší.

 

Pokud také patříte mezi neustále cestovatelky, které si i na jednodenní výlet táhnou pomalu lodní kufr, nepropadejte panice, jistě nebudete jediná. Přesto se s tímto problémem můžete celkem hravě vypořádat, důležité je umět si správně zabalit. Nemusíte hned stěhovat celý šatník, stačit vám bude pár kousků pro každou příležitost a máte vystaráno!

 

žena s kufrem

V posledních letech se rozmohl velký trend v podobě last minute letenek z prahy. Často se tak můžete ocitnout v situaci, kdy večer najdete na internetu výhodné letenky a druhý den ráno už stojíte v odletové hale. Život je nevyzpytatelný a právě levné cestování přeje těm, kteří se nebojí riskovat a dokážou se sbalit doslova během okamžiku. My ženy pořád ale s tím balením na dovolenou trochu tápeme. Sbalit se na dovolenou, tak může být pro mnoho žen docela oříšek. Je pravda, že v porovnání s muži toho potřebujeme o poznání více. Ty si snadno vystačí na týdenní dovolenou s jedním tričkem a kalhotami.

 

Levné cestování jen s příručním zavazadlem

Levné cestování je většinou spojeno s jedním malým zádrhelem, v ceně letenky je často pouze příruční zavazadlo, do kterého se toho zase tolik nevejde. Samozřejmě si můžete připlatit i za odbavení zavazadla, ale to už cena letenky až tak příznivá nebude. Přitom na kratší dovolenou, kdy se budete věnovat turistice, slunění na pláži a večernímu společenskému životu, si právě s malým příručním zavazadlem v klidu vystačíte.

balení kufru

Vsaďte na příjemné a lehké materiály, prodyšnost a barevnost. Sestavte si už doma zajímavé outfity, tak se vyhnete po příjezdu rozčarování, kdy jednotlivé kousky, které jste si zabalila, k sobě vůbec neladí.

3.5/5 - (2 votes)