Koloběh lásky

Babička dokonce prababička se může psychicky i fyzicky cítit o mnoho let mladší než slečna, která má mnoho starostí. Psychických, fyzických a cítí se jak sama řekne na šedesát. Ráda bych začala u toho když se narodíme. Jsme ještě malé holčičky, dodáváme energii o kolo sebe a sami ještě nic o světě nevíme. Jak rosteme nastupujeme do školky, školy začínáme i my přijímat energii od našich nejbližších. Každá z nás si pamatuje ten pocit když vás babička mile obejme, předá kousek lásky. Když Vás maminka jde uspat, vyzvednout ze školky, uvaří s Vámi dort nebo si jen tak s vámi hraje. Jsou to krásné vzpomínky.

očekávání potomka

Dívka když začne dozrávat a stávat se ženou, nevědomky kopíruje své maminky, tety a babičky. Pak když se jí samotné narodí dítě, stává se z ní matka může přijít ta chvíle kdy si více uvědomuje, že více dává než dostává. Ano, dítě Vám samozřejmě předává energii a lásku, ale je to na světě dobře zařízené, že vždy maminka dává dítěti více. Pak přijde období ženy, kdy děti vyrůstají a ona s láskou přihlíží, jak se chová její maminka a nasává nevědomky vzor pro své budoucí chování. Možná někdo řekne, osud, někdo karma, ale tak jak se v tento okamžik žena chová ke svým rodičům tak se jednou bude chovat její dítě k ní. Učíme se nápodobou. Myslete na to drahé maminky, ženy. Když žena přijde do věku kdy její děti odchází z domova může jí to naplňovat různými pocity. Například smutku, že vše tak rychle uteklo. Nedávno byly ještě děti tak malý. Nebo přijde úleva, radost každá to má jinak. Několik let se může věnovat žena pouze sama sobě než přijdou vnoučata. 

Já a moje babička

Pak se tak nějak od babičky očekává, že bude vozit kočárek, občas hlídat vnoučata. Maminka si dojde v klidu na kávu s kamarádkou, nebo ke kadeřníkovi. Nebo dokonce na víkend se svým mužem. Není to, ale pravidlo. Každá babička není jak se říká hlídací typ. Nebo taky každé babičce není dovoleno hlídat. Ano, čtete dobře. Každá maminka to má nastavené jinak. Někdy se stane, že maminka odmítá své vytoužené dítko půjčovat. No já bych k tomu jen řekla, že co by za to dala jiná maminka, která nemá babičku a moc by si přála jí mít. Když pak přijde to poslední období kdy z babičky se stává prababička, kruh se uzavírá. Znám i prababičky co hlídají a jsou pořád aktivní. Ráda bych Vám tímto poslala moudrost, využívejte pomoci a berte lásku, která se vám nabízí a na oplátku lásku rozdávejte. I úsměv a milé slovo každou maminku, ženu, holčičku pohladí.