5 nápadů na dárek k výročí svatby

        Pro fanoušky adrenalinu

Pokud váš manžel miluje dobrodružství a nebojí se rizika, skvělým řešením by bylo koupit skok padákem nebo bungee jumping. Pro seskok padákem je asi 15 minut létání a 50 sekund volného letu v nadmořské výšce asi 1700 metrů, následuje rozvinutí padáku a pomalé přistání. Vše trvá asi 10 minut. Tyto nezapomenutelné okamžiky se odehrávají pod vedením kvalifikovaného instruktora. V případě letu bungee trvá událost méně, ale můžete skákat sám, samozřejmě, pořád pod dohledem instruktorů.
pár v restauraci

·        Okamžik relaxace

Chcete-li se na chvíli zbavit každodenních povinností, stojí za to si odpočinout a relaxovat. Masáž je ideální pro lidi, kteří: žijí pod nepřetržitým stresem, jsou unavení a potřebují chvíli relaxace. Funguje skvěle pro lidi s bolavými zády, rameny, nohama a lidi s častými bolestmi hlavy. Nervózní lidé budou také potěšeni. Kromě relaxační masáže budou skvělé i lázeňské balíčky, relaxace v sauně a rituál péče o obličej.

·        Romantická večeře

Alternativou každodenního vaření může být společná večeře. Můžete vymyslet něco netradičního, např. večeři pro dva ve tmě. Bude to určitě úžasný zážitek. Je to skvělá příležitost zažít neobvyklé zážitky, silné emoce a dotek smyslnosti dohromady. Díky tomu budete muset stimulovat další smysly a fantazii. Celek určitě přidá k vaší chuti k jídlu. Pro ty méně statečné můžete preferovat večeři v gurmánské italské restauraci nebo sushi.
skleničky vína s hořícím krbem

·        Kurz ochutnávky whisky

Kurz ochutnávky whisky je skvělý způsob, jak se dozvědět více o historii vody života, výrobních metodách a stárnutí. Během setkání bude probíhat ochutnávka whisky, speciální lekce vám umožní rozlišit její zvláštní příchutě, stejně jako použité složky, způsob a místo výroby.

·        Společný výlet

Pokud máte více volného času, společný výlet bude skvělý, ale … neobvyklý. Kurz přeživší může být prvním návrhem. Kurzy se konají pod vedením instruktora. Jeho úkolem je představit různé techniky přežití. Patří mezi ně: zřízení tábora, zapálení ohně, čtení mapy, vázání uzlů, nalezení jídla, které potřebujete k životu atd. Přežití je skvělý způsob, jak přežít mimo civilizaci a bojovat se svými slabostmi. Pro ty, kteří jsou méně extrémní, může být zajímavou alternativou víkend na chatě u vody. Toto je originální místo skvělé pro chvíle relaxace.

·