Vyberte si styl, který se pro vás dokonale hodí

Móda nám nabízí nepřeberné množství kombinací a stylů, stačí si jen vybrat ten pravý, který vám dokonale sedne, a ve kterém se budete cítit příjemně.
Máte rády, když se v oblečení cítíte dobře? Nikde vás nic netahá, netlačí ani neškrtí. Jestliže je u vás na prvním místě pohodlí, vyzkoušejte sportovní styl, který se hodí nejen na sport, ale také do města. Mezi základní kousky sportovního stylu patří rozhodně tenisky (klidně i barevné), klasické džíny a obyčejné tričko v jakékoliv barvě. Tento styl je hodně podobný tzv. casual look stylu, což v překladu znamená ležérní městská elegance. Tato móda je více uvolněná, avšak není sportovní. Můžete si na sebe obléknout to, v čem rády chodíte do města nebo do práce a v čem se cítíte uvolněně a příjemně. Skvělou volbou jsou, například pohodlné šaty a k nim nějaké pěkné tenisky.
žena, boho styl
Mezi další styly, které kladou důraz na pohodlí a moderní prvky zároveň, patří tzv. boho styl a oversized móda. První zmíněný boho styl v sobě skrývá volnost, lehkost, rozevlátost a je velmi vhodný pro romantické duše. Často jsou použity prvky hippies a retro (batikované vzory, květiny, copánky). Ženy si nejčastěji oblékají různé rozevláté šaty z pohodlných materiálů a do vlasů si naplétají květiny. V boho stylu budete působit velmi žensky a romanticky.
Oversized móda neboli móda, u které se záměrně nakupuje větší velikost oblečení, než kterou běžně nosíte. Tento styl je ve světě poměrně nový, ale i přesto si ho již spousta žen stihla oblíbit. Mohutný kabát až ke kotníkům, plandavý svetr nebo široké kalhoty = žádný problém. Důležité je, vždy ponechat alespoň jednu část oblečení ve své velikosti (například pokud si zvolíte široké kalhoty, ponechte si na horní polovině úzký top či svetr).
ženy, vintage moda
Líbí se vám oblečení, které nosily vaše babičky a chtěly byste být za pravou dámu? Pokud ano, je pro vás jako stvořený vintage styl. Tento styl nabízí tu nejhezčí módu, která se nosila v minulém století a velmi si ho oblíbily celebrity po celém světě. K této době se váží šaty ušité z kvalitních materiálů, které často zdobily puntíky, dále vrstvené spodničky, různé čelenky do vlasů, šátky nebo nadýchané kolové sukně. Pokud si tento styl zvolíte, je vhodné sladit také účes a šperky, které se k této době vztahují.