Když nevíte který, zeptejte se hvězd

Pokud jste se  ještě nerozhodli, kterému druhu sportu se budete v životě věnovat, nechte si poradit. Stačí jenom zjistit, ve kterém znamení zvířetníkového horoskopu jste se narodili a vyzkoušet ten, který bude nejzajímavější a bude i bavit. Prvním znamením v řadě je Beran. Tomu je připisováno velké množství energie a soutěživosti. Nenahraditelní jsou v kolektivních sportech coby vůdci týmů. Mohou provozovat běh, plavání, fotbalu či hokej. Odhodlaný a vytrvalý Býk nejraději sportuje v přírodě. Ideální volbou pro toto znamení jsou adrenalinové a silové sporty, cyklistika, běh na lyžích.

Plavání

Blíženci rádi zkoušejí pohybové aktivity, při kterých se nesmí nudit. Proto málokdy u jednoho vydrží delší dobu. Vhodná je jóga, aerobik, tenis, squash a golf. A v zimě bruslení. Individuální sporty si rádi volí Raci. Vyhovují jim oddechová cvičení, při kterých není potřeba se nikomu podřizovat v nastoleném tempu. Moderní tance, plavání, tenis. A nejvíce oblíbenou bývá turistika, která přináší potřebné uvolnění. Lvi jsou při sportu rádi středem pozornosti. A podle toho si vyhledávají sportovní aktivity, ve kterých mohou zazářit. Posilování, šerm a veslování jsou tím pravým ořechovým. Panna ke sportu přistupuje coby prvku v péči o zdraví. Preferuje cvičení v čistém prostředí a ráda zkouší něco nového. Karate, jezdectví, drezura či cvičení na vibrační plošině, cyklistice. Velmi společenské znamení Váhy volí sporty, ve kterých se potká jak s přáteli. Tak s rodinnými příslušníky.

Pilates

Rychlá chůze, cyklistika, běh na lyžích. Ale rovněž ke zlepšení vnitřní rovnováhy jóga, balet a pilates. Štír nepatří mezi trpělivá znamení a podle toho si vybírá sport. Vhodný je s pevným tréninkovým plánem a přísným režimem. Ragby, vodní sporty, závodní lyžování. Někteří si vyberou triatlon. Pro Střelce patří mezi nejvhodnější aktivity, které jsou spojeny s cestováním. Zvolí buď cyklistiku, jízdu na koni, běh na lyžích či horolezectví. Kozorozi jsou nejen vytrvalí, ale konzervativní znamení. Vyhledávají cvičení s vlastní váhou, posilování, box. Oblíbená je i bikram jóga. Vodnáři sportují rádi a rádi překonávají překážky s mimořádnou vytrvalostí. Běh na dlouhé tratě, step, hokej, moderní tanec jsou pro ně nejvhodnější aktivitou. Ryby mají vrozený odpor k jakémukoliv drilu. Proto vyhledávají pohodová cvičení. Tanec, pilates, plavání, volnou chůzi a některé vodní sporty.