Reklama na tašce

Není snad levnější reklamy. Kus igelitu, na to se udělá jakýkoli potisk a už to je hotovo. Nějaká firma vám to vytiskne a můžete tam mít naprosto cokoli. Tyhle igelitové tašky jsou naprosto všude a motivů na nich je nekonečné množství. Určitě máte doma také pár kusů. A proč ne? Taška je to lehká, a rozsypaný nákup po jejím roztržení lze snadno a pohodlně posbírat z chodníku. Ona ta taška nepočká s roztržením až domů, ale povolí hned poté, co opustíme obchod. Pravda, salám na chodníku sebereme jen s největším sebezapřením, a majonézu již asi necháme svému osudu. Tento proklínáme a nevšímáme si toho, že jsme si to zavinili sami právě tou nekvalitní taškou. Já vám nabídnu lepší. Prosím vás, netlačte se u mých dveří, doma ji nemám. Nabídnu vám ji přes firmu.

zátiší s taškou

Ta nabízí reklamní tašky s potiskem a rozhodně to není nějaký silonový póvl. Tahle taška opravdu vydrží.

Jde totiž o tašku neboli chcete-li tašky, ze sto procentní bavlny. Ano, tím je o její pevnosti rozhodnuto, ale pozor, to ještě není všechno. Taška má ještě ke všemu kvalitní úchyty, česky řečeno uši. To je navíc přišito kříženým stehem, čímž je zaručena opravdová síla, která udrží i ten nejtěžší nákup, pokud byste na něj nad taškou uvažovali. Opravdu udrží hodně. Netřeba mít tedy obavy, že by se vám nákup po cestě vysypal.

taška

Tašky si můžete objednat v několika barvách, a ty si můžete vybrat na výše uvedeném odkazu. Zde si určíte tu, která se vám líbí a pak přidáte počet kusů, a máte objednáno. Pozor, lze objednat i tašky bez potisku, tedy jen takové „obyčejné“. A pak ji můžete dát dětem, aby na ni něco namalovaly, čímž získáte tašku opravdu originální a neopakovatelnou. Nikdo jiný na světě ji mít nebude, protože ani nemůže. Nuže, neváhejte a podívejte se na web z odkazu a hned si také objednejte. Není totiž jistota, že bude zboží na skladě právě pro velký zájem.