Už to víte, viďte? Už jste si spočítal, kolik peněz bude stát přípojka k rozvodné síti. Protočily se Vám panenky, že ano? Inu, i to je taková daň za bydlení na vyvoleném místě. Samota u lesa, vyvýšený pohled na okolní krajinu i vzdálené město je prostě k nezaplacení. A co kdybyste si zjistil, jak by se hodila k výrobě energie větrná elektrárna? Anebo, víte co? Využijte výhody ostrovní fotovoltaické elektrárny. Sluneční paprsky dorazí i na Vaši střechu. A to vždycky. V zimě, v létě. A Vy se nebudete muset zabývat výkopovými pracemi a usazením stožáru vysokého napětí.

To není špatný nápad, viďte

Něco na tom asi bude, když už mnohé střechy zdobí solární panely. A majitelé si je nesundávají. Takže na potřeby domácnosti takový speciální solární systém musí stačit. Tak určitě se budete muset naučit jej obhospodařovat, ale pořád budete svým pánem. Žádné měsíční zálohy, žádná roční vyúčtování. A když napadne sníh, panely ometete. Je to až zase taková starost? Jen svůj generátor na výrobu energie nelikvidujte. Může se Vám hodit, když nastane období hustých přeháněk, nebo inverze. 

Next Post

Plovák slouží k rozpouštění

St Kvě 16 , 2018
Každý správný majitel bazénu si uvědomuje, jak maličkou, ale nezbytnou součástí bazénového příslušenství je právě plovák . Je to sice věcička nepatrných rozměrů, to jí […]